Baseny w Szklarskiej Porębie

Szklarska Poręba to niezwykle urokliwe miejsce, które pozwala na prawdziwy relaks i wypoczynek dla całej rodziny. Bez względu czy ktośœ podróżuje sam, we dwoje czy z całą rodziną znajdzie tutaj wiele atrakcji i odpoczynku. Latem niezwykłą atrakcją są baseny, które pozwalają się ochłodzić i zadbać o smukłą sylwetkę.

W Szklarskiej Porębie znajduje się aż 7 basenów, które przyciągają turystów i stanowią idealne połączenie aktywnoœści z wypoczynkiem. Oprócz basenów w najbliższej okolicy znajdują się dwa Aquaparki, które dostarczą atrakcji dla całej rodziny.

Basen w ośœrodku OLIMP czynny jest praktycznie przez cały tydzień. Dla większych grup możliwośœć uzyskania tańszych biletów. Czysta woda i wiele atrakcji dla najmłodszych sprawiają, że jest to chętnie odwiedzany basen.

Kolejny basen mieœci się przy hotelu Sasanka, który oferuje tańsze bilety dla dzieci, a najmłodsi do 4 lat wchodzą bezpłatnie. Basen przy hotelu to prawdziwa wygoda i możliwoœść odpoczynku oraz relaks, który przyda się po górskich wędrówkach.

Równie atrakcyjny jest basen, który mieśœci się przy hotelu Las. Natomiast kolejny basen znajduje się w obrębie hotelu Cristal Resort. Oprócz basenu goœcie mogą skorzystać z łaŸźni parowej oraz z sauny. Dzień spędzony w tym miejscu to prawdziwy odpoczynek i odœświeżenie, którego każdy szuka podczas wakacyjnych wyjazdów.

Również w centrum Rehabilitacji Rolników KRUS Granit znajduje się basen, który zapewnia aktywne spędzanie wolnych chwil. Natomiast kolejny basen jest zlokalizowany przy hotelu Bornit. Jest to długi basen o szerokośœci na 11 metrów.

Ostatni basen jest przy hotelu Kryształ. Oprócz głębokiego basenu znajduje się tutaj również brodzik dla małych dzieci, sauna oraz sucha łaŸnia. Wiele atrakcji i czas spędzony w tym miejscu sprawi, że cała rodzina będzie wypoczęta i będzie się doskonale bawić.

Oprócz basenów w Szklarskiej Porębie znajdują się dwa Aquaparki, które są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Chwile spędzone w tym miejscu z pewnoœcią na długo zapadną w pamięci, a najmłodsi będą zachwyceni.

W pobliżu panoramy

ul. 1-go Maja - ul. Turystyczna - widok 360
ul. 1-go Maja - widok 360
ul. 1-go Maja - Skwer TRÓJKI - widok 360
ul. Turystyczna - Park - widok 360
Stadion Lekkoatletyczny - widok 360
ul. Jedności Narodowej - widok 360
ul. Jedności Narodowej - widok 360
ul. Adama Mickiewicza - widok 360
Wyciągi w Dolinie Szczęścia - widok 360
ul. Cicha - widok 360

Zobacz również

    Licznik: 4909

    Copyrights 2008. Projekt i wykonanie Tenet | Online: | Karkonosze 360 | Mapa | Panocity | Dodaj obiekt | Polityka prywatności | Kontakt | Współpraca | Pomysły na wypoczynek | Przyjaciele